Кафедра управління персоналом та регіональної економіки | Випускаємо, але не відпускаємо!
349045
post-template-default,single,single-post,postid-349045,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Випускаємо, але не відпускаємо!

Випускаємо, але не відпускаємо!

Сьогодні з гордістю ми можемо називати вас колегами, фахівцями своєї справи. Захист магістерських робіт засвідчив, що вам під силу вирішення складних науково-технічних та практичних завдань.  Ми переконані, що ви не загубитесь в цьому складному світі, будете щасливими  і заможними, тому що маєте прекрасну фахову освіту і навчились працювати і досягати своїх цілей. З вами було приємно спілкуватись, відчувати ваше розуміння і бачити віддачу. Ваші наукові, культурні та спортивні здобутки примножили славу нашого факультету і університету. Сьогодні ми випускаємо не лише відмінних фахівців, які знайдуть своє місце у житті, а й порядних, хороших, добрих людей.

Усім, хто є випускником кафедри, бажаємо успіху в досягненні поставленої мети в житті, яка, безумовно, завжди є позитивною. Ми бажаємо бачити Вас поруч зі щасливими сім’ями, з гарними, розумними дітьми, здоровими та оточеними повагою.

Усім випускникам – і цього року, і минулих років – ми говоримо: «ВПЕРЕД!»

Щасти вам у всьому! В добру путь!

AUTHOR: Admin
No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.