Кафедра управління персоналом та регіональної економіки | Ми відвідали ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-Україна»
349059
post-template-default,single,single-post,postid-349059,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ми відвідали ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-Україна»

У рамках вивчення дисципліни «Організація і нормування праці» студенти 3-го курсу груп ЕУП-31 та ЕУП-32 15.03. відвідали ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-Україна» з екскурсією в ході якої студенти були ознайомлені з виробництвом і особливостями трудового процесу на підприємстві. custodia cover samsung Вона проводилась за участі доцента кафедри УПіРЕ Прохоровської Світлани Анатолівни та під керівництвом рекрутера Sebn.ua Катерини Романовської. custodia cover iphone У ході екскурсії студенти мали змогу спостерігати за усіма ланками виробництва, custodia huawei отримати відповіді на питання стосовно організації праці, bracelet fantaisie встановлення планових завдань, custodia cover samsung нарахування заробітної плати та ознайомитись з матеріальною базою підприємства.

AUTHOR: Admin