Кафедра управління персоналом та регіональної економіки | 4 КРОКИ ДО ПРАВИЛЬНОГО ВИБОРУ
349225
post-template-default,single,single-post,postid-349225,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

4 КРОКИ ДО ПРАВИЛЬНОГО ВИБОРУ

Кожен день несе з собою ситуації, коли ми повинні приймати самі різні рішення: дрібні і незначні, коли ми вирішуємо щось легко і навіть не замислюючись, а іноді це можуть бути рішення, які даються нам дуже і дуже непросто.

Кожне рішення здатне змінити наше життя, а часто і життя людей поруч з нами. Це стосується всіх, хто несе відповідальність не тільки за себе, але і за інших: за своїх працівників, за другу половину, за своїх дітей, усіх рідних і близьких. Навіть коли поруч з нами багато людей – друзів, помічників-радників – бувають ситуації, коли нам доводиться зціпити зуби і прийняти рішення самостійно, взявши всю відповідальність тільки на себе. Як правило, це стає великим стресом для нас, тому в момент прийняття рішення наша інтуїція і “чуття” можуть піти на другий план, і це не завжди правильно. У ситуації підвищеної відповідальності ми прагнемо прийняти рішення дуже виважено, логічно врахувати всі очевидні чинники. При цьому може здаватися, що ми вже досить проаналізували і подумали, щоб прийняти правильне рішення, але це може бути не так. Як приймати обгрунтовані, а не емоційні рішення?

1. custodia samsung Визначити області, в яких ми упереджені

По-перше, потрібно зупинити весь сумбур від величезного потоку думок, які в кінцевому рахунку можуть привести нас до стану ступору або паніки. Замість цього варто подумати про те, що ми дійсно знаємо або не знаємо про своє рішення. Тут важливо дивитися правді в очі. Ми упереджені в будь-якій ситуації. Тому потрібно визначити ті області, в яких ми необ’єктивні і потенційно упереджені. Реально оцінюючи свої знання про ситуацію, ми можемо уникнути власних ілюзій і самовпевнених висновків. Це допоможе нам не переоцінити, і не недооцінити ситуацію, а сприйняти її реально, такою, яка вона є.

2. bracelet femme Провести роботу над помилками

Так, нам потрібна робота над помилками ще до того як, ми прийняли рішення. custodia cover samsung Для цього уявіть, що Ви вже прийняли неправильне рішення. custodia iphone Потім перерахуйте всі причини, чому це сталося. Це дозволить не уникати будь-кого або чого-небудь, що перешкоджає прийняттю рішення, а навпаки, уникнути потенційних «пасток», перш ніж вони виникнуть. Робота над помилками важлива, оскільки вона дозволяє легко повернути навіть найскладніше рішення в корисне для Вас русло.

3. “Правильно” згадувати про минуле

Важливо навчитися думати про наше минуле досвіді в правильному контексті. Тут потрібно зрозуміти, чи допоможе наш минулий досвід в ухваленні рішення? Вчинені нами дії – чи були вони прийняті раціонально чи ні – фіксуються в нашій свідомості з певним «емоційним ярликом». Цей ярлик закріплює певну модель нашого мислення. І що відбувається далі? У момент, коли ми повинні прийняти рішення, нашу свідомість відразу ж згадує минулі ситуації, схожі на сьогоднішню, і отримує доступ до емоцій, прикріпленим до них. Ці емоційні ярлики мають величезний вплив на нашу психіку і свідомість, і найчастіше змушують думати, що наші судження в минулому були вірними, навіть якщо об’єктивно ми будемо розуміти, що вони були не найбільш вдалими.

4. Визначити справжній мотив при ухваленні рішення

Ми всі соціальні і завжди прив’язуємося до людей, місць і речей, тому в різних ситуаціях, особливо в стресових, наші прихильності можуть відігравати вирішальну роль при прийнятті рішення. Саме тому важливо освоїти один з інструментів Самолідерства – Саморазговор – і запитати себе: «Схиляюся я до цього рішення, тому що воно в інтересах моїх близьких або все ж в моїх інтересах? Чи порушуються мої особисті інтереси? »І т.п. На цьому етапі дуже важливо розкрити джерело почуття прихильності і знайти істинний мотив нашого рішення. Якщо Ви виявите, що рішення вплине на кого-то ще крім нас, до кого ми відчуваємо прихильність, то ці емоції можуть внести дисбаланс в наші думки. coque iphone 7 Саме тому батькам не просто приймати рішення за своїх дітей, адже вони можуть вплинути на їх долю. Уже той факт, що Ви будете усвідомлювати природу своїх емоцій, допоможе Вам зміцнити свою об’єктивність і прийняти правильне рішення. custodia cover samsung Насправді, це один з найбільш актуальних і необхідних навичок, який важливо освоїти кожній людині, щоб знизити можливі ризики і невдачі при прийнятті рішення і стати ще на крок ближче до свого щастя.

AUTHOR: Admin