Кафедра управління персоналом та регіональної економіки | Ми відвідали ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-Україна»
349059
post-template-default,single,single-post,postid-349059,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ми відвідали ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-Україна»

У рамках вивчення дисципліни «Організація і нормування праці» студенти 3-го курсу груп ЕУП-31 та ЕУП-32 15.03. відвідали ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-Україна» з екскурсією в ході якої студенти були ознайомлені з виробництвом і особливостями трудового процесу на підприємстві. Вона проводилась за участі доцента кафедри УПіРЕ Прохоровської Світлани Анатолівни та під керівництвом рекрутера Sebn.ua Катерини Романовської. У ході екскурсії студенти мали змогу спостерігати за усіма ланками виробництва, отримати відповіді на питання стосовно організації праці, встановлення планових завдань, нарахування заробітної плати та ознайомитись з матеріальною базою підприємства. Це дало змогу поєднати теоретичні знання дисципліни з практичним використанням їх у реальному виробництві та збагатити на враження студентські будні.

AUTHOR: Admin